Registrace

Nové pacienty registrujeme po předchozí telefonické nebo osobní domluvě a dle aktuálních možností naší ordinace

K registraci si přineste platnou kartičku zdravotní pojišťovny, zdravotní a očkovací průkaz Vašeho dítěte. Sestřička s Vámi vyplní registrační lístek, předá Vám informace o chodu naší ordinace, vizitku s kontaktními údaji a ordinačními hodinami a zaregistruje Vás do našeho online systému objednávání. Odpoví na Vaše případné dotazy.

Vašeho předchozího praktického dětského lékaře požádáme o výpis z Vaší dosavadní zdravotní dokumentace. Po obdržení výpisu a seznámení se se  zdravotní dokumentací Vašeho dítěte Vás sestřička objedná do naší ordinace ke vstupní lékařské prohlídce.

Novorozenci

Budoucím rodičům nabízíme možnost osobního setkání se v naší ordinaci ještě před narozením dítěte.

Při propuštění z porodnice nám zavolejte na tel. č.: 704488504 nebo 608430405 a my se s Vámi domluvíme na první návštěvě novorozence u Vás doma. Kompletně poradíme v péči o miminko včetně kojení. V případě zájmu poskytujeme  homeopatické poradenství již od novorozeneckého věku.

Naše ambulance je vybavena přístrojem transkutánní bilirubinometr. Bezbolestným přiložením čidla tohoto přístroje ke kůži novorozence hodnotíme závažnost novorozenecké žloutenky.

K zapůjčení nabízíme kojeneckou váhu

Kojící koutek v naší čekárně Vám umožní nerušené kojení.

Kojící koutek

MUDr. Martina Kujalová

Kontakty

Formulář pro odeslání zprávy